Mitrović ponovo rešeta, Srbin strelac protiv Lestera

Srpski napadač Aleksandar Mitrović postigao je pogodak za Fulam u pobedi protiv Lestera od 1:0 u 19. kolu Premijer lige
Mitrović ponovo rešeta, Srbin strelac protiv LesteraGetty © Clive Mason

"Mitrogol" nastavlja da postiže golove za Fulam, a nova "žrtva" srpskog napadača bio je Lester.

Nakon što je postigao pogodak i imao dve asistencije protiv Kristal Palasa, Mitrović je bio tih protiv Sautemptona, protiv kojeg je promašio penal.

Ipak, "prva violina" Fulama i reprezentacije Srbije, pogodila je gol u meču sa Lesterom.

Samo nekoliko minuta nakon veoma grubog i neopreznog starta Ndidija nad Mitrovićem, srpski napadač vratio se na teren i postigao pogodak.

Igrao se 18. minutu kada ga je dobro proigrao Vilijan, a Mitrović je smireno primio loptu grudima, namestio je na volej, a potom je poslao u mrežu domaćih.

Bio je to 11. pogodak na 15 odigranih utakmica Mitrovića ove sezone.

Fulamu je upravo pogodak Mitrovića bio dovoljan za pobedu u susretu sa Lesterom.

Srpski fudbaler je ipak do kraja meča zaradio žuti karton, zbog kojeg će propustiti naredni meč Fulama, u kojem se londonski tim sastaje sa gradskim rivalom Čelsijem.