Saša Lukić postao heroj Torina u 90. minutu – i to stomakom!

Fudbaleri Torina i Empolija odigrali su nerešeno 1:1 u utakmici devetog kola italijanske Serije A. Jedini pogodak za domaću ekipu postigao je srpski fudbaler Saša Lukić.

U čudnom i zanimljivom duelu, Empoli je poveo u 49. minutu preko Matije Destra, koji je postigao sjajan gol makazicama sa ivice kaznenog prostora.

Torinu su dva gola poništena, ali nije onaj u poslednjem minutu susreta.

Saša Lukić je bio agresivan, defanzivci Empolija su pokušali da izbace loptu, ali je ona pogodila Lukića u stomak i završila u mreži.

Za Torino su ceo meč odigrali Lukić i golman Vanja Milinković-Savić, dok je Nemanja Radonjić ušao u igru u 74. minutu.

Torino se trenutno nalazi na 10. mestu na tabeli Serije A sa 11 bodova, a Empoli je 13. sa dva boda manje.

"Bikovi" će u narednom kolu na svom terenu dočekati Juventus, dok Empoli na svom terenu igra protiv Monce.