Trener fudbalera Real Madrida Karlo Ančeloti posle poraza (2:1) od Barselone rekao je da sumnja u ispravnost suđenja
Ančeloti besan posle poraza u El Klasiku: Razmatramo da li je bio ofsajd, nismo zaslužili porazGetty © Alex Caparros / Stringer

Real je poveo autogolom Arauža, Barselona je izjednačila golom Roberta, da bi u nadoknadi vremena Kesi postigao pobedonosni pogodak.  Međutim,prethodno je u 76. minutu poništen gol Asensija zbog ofajsa.

"Odigrali smo kompletnu utakmicu od prvog do poslednjeg minuta. Nismo pobedili jer je sviran ofsajd u koji i dalje sumnjamo. Vraćamo se u Madrid sa sumnjama u glavama", rekao je Ančeloti, pa potom nastavio:

"Jednostavno je, pobedili su jer su imali više kontinuiteta od nas", zaključio je italijanski stručnjak.

Posle 26 odigranih kola Primere Barselona je apsolutni lider sa 68 bodova, što je čak 12 više nego što ima drugoplasirani Real Madrid. Trebalo bi pravo čudo da se dogodi da katalonski klub sa ovom prednošću ne završi kao prvak Španije ove sezone.