Argentinac je postigao dva, a Urugvajac još dva pogotka u ubedljivom trijumfu Intera iz Majamija
Potez Mesija kakav se retko viđa - kao u finalu Lige šampiona, a Suarez sve namestioGetty © Megan Briggs / Stringer

Protekla noć u MLS ligi donela pregršt utakmica, ali u centru pažnje očekivano su bili fudbaleri Intera iz Majamija koji su u derbiju Floride ubedljivo savladali Orlando - 5:0.

Glavna zvezda utakmice i ovog puta bio je Lionel Mesi, a uz Luisa Suareza, Argentinac je oživeo sećanja na neka davna vremena kada su nastupali za Barselonu.

Mesi je bio dvostruki strelac na meču, u 57. i 62. minutu, baš kao i Suarez, koji je i otvorio meč svojim golovima u 4. i 11. minutu. Jedini preostali pogodak bio je delo Roberta Tejlora, na asistenciju Suareza.

Inače, urugvajski napadač asistirao je i drugi gol Mesija, i to krajnje neobičan, pošto je Leo postigao pogodak glavom - nešto što se ne viđa tako često.

Istina, Mesi jeste postigao gol glavom u finalu Lige šampiona 2009. godine protiv Mančester junajteda, ali jasno je da omaleni Argentinac nije navikao fanove na ovakve golove. Pogledajte kako je to izgledalo: