Zvezdina deca se igrala u Kruševcu, ubedljivo savladan Napredak

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su u Kruševcu ekipu Napretka sa 4:0 u meču 36. kola Superlige Srbije

Zvezda je još ranije osigurala prvo mesto na tabeli i šampionsku titulu u domaćem prvenstvu.

Otuda je i trener crveno-belih Vladan Milojević, na teren u Kruševcu izveo kombinovani sastav.

Tim balansiran iskusnim i mladim i talentovanim igračima, ubedljivo je savladao Napredak.

U osmom minutu je Knežević načeo domaćina, efektnim pogotkom iz voleja.

U finišu prvog poluvremena, gosti iz Beograda postigli su još dva gola.

Sremčević je u 42. povisio na 0:2, da bi Katai u nadoknadi doneo ubedljiva tri gola prednosti.

Drugo poluvreme donelo je igru sa manje intenziteta na obe strane, pošto je pitanje pobednika već bilo rešeno.

Svoj drugi, a Zvezdin četvrti gol na meču, Sremčević je postigao u 68. minutu susreta.

Do kraja meča, viđeno je nekoliko uzbuđenja pred golom domaćih, ali se rezultat nije menjao.

Crveno-beli su stigli do 30. pobede u 36 odigranih mečeva, čime su osvojili 93. bod, što je 19 više od drugoplasiranog Partizana.

Što se tiče Napretka, tim iz Kruševca je ostao na 40 bodova i osmom mestu na tabeli Superlige Srbije.