Bezidejni Inter pao u Bolonji, Milan siguran protiv Atalante

Fudbaleri Bolonje savladali su na svom stadionu ekipu Intera sa 1:0 u meču 24. kola Serije A
Bezidejni Inter pao u Bolonji, Milan siguran protiv AtalanteGetty © Alessandro Sabattini

Iako je delovalo da su ušli u nešto bolju formu, fudbaleri Intera su to brzo demantovali.

Nakon pobeda nad Udinezeom i Portom, doživeli su poraz od Bolonje u Seriji A.

Poprilično loše delovali su izabranici Simonea Inzagija na stadionu "Renato Dal'ara".

Bolonja je već u 12. minutu zatresla mrežu gostiju, ali je pogodak poništen zbog ofsajda.

Što nisu uspeli tada, jesu u 76. minutu, kada je Orsolini pogodio i doneo prednost svom timu.

Domaćin je bio opasnija ekipa, sa većim brojem konkretnijih šansi, iako su bili autsajderi.

Bolonja je stigla do pobede i 35. boda, kojim zauzimaju sedmo mesto na tabeli Serije A.

Inter ostaje na 47, što je dovoljno za drugo mesto, 18 bodova manje od lidera Napolija i samo tri više od trećeplasirane Rome.

Salernitana je sa 3:0 savladala Moncu, dok su Udineze i Specija odigrali nerešeno - 2:2.

U poslednjem današnjem meču, Milan je sa 2:0 savladao Atalantu.

"Roso-neri" su do prednosti došli u 26. minutu, autogolom Musoa.

Pobedu je potvrdio Mesija u 86. minutu meča.