I ponedeljak je doneo nove obaveze klubovima iz domaćeg šampionata
Tri utakmice Superlige i samo tri gola - Pazarci napadaju Evropu, remiji u Ivanjici i Novom Sadu© FK Novi Pazar / screenshot / Facebook

U ponedeljak su odigrane još tri utakmice 25. kola Superlige Srbije, a ukupno su viđena samo tri pogotka.

U prvoj utakmici dana, Novi Pazar je na svom terenu savladao Radnički 1923 minimalnim rezultatom 1:0.

Jedini strelac u Novom Pazaru bio je Andrija Majdevac u 19. minutu utakmice, čime su Pazarci stigli do pete pozicije na tabeli i čak 13. pobede u sezoni.

U drugoj utakmici, Javor i Mladost iz Lučana su u Ivanjici remizirali 1:1. Gosti su poveli u 33. minutu preko Vladimira Radivojevića, ali je podelu bodova obezbedio Boris Kopitović pogotkom u 87. minutu.

U poslednjem meču dana, Mladost GAT i Radnički Niš su u Novom Sadu odigrali utakmicu bez golova (0:0), čime su domaći ostali na pretposlednjoj poziciji, a Nišlije samo dve pozicije iznad njih.