Ivanović: Zvezda prestala da igra košarku, ako se ovako budemo borili...

Trener crveno-belih nije mogao da sakrije razočaranje zbog poraza svog tima nakon ogromne prednosti
Ivanović: Zvezda prestala da igra košarku, ako se ovako budemo borili...© Bane T. Stojanovic/ATAImages

Košarkaši Crvene zvezde zabeležili su izuzetno bolan poraz u Atini, pošto su na šokantan način ispustili trijumf protiv Panatinaikosa. Grčki tim je slavio 75:66 u 28. kolu Evrolige, iako je njegov tim imao 16 poena prednosti.

Trener crveno-belih Duško Ivanović istakao je da su sada šanse njegovog tima za plasman u Top 8 fazu u domenu teorije.

"Prosto, prestali smo da igramo košarku na pet minuta do trećeg četvrtine. Prestali smo da igramo odbranu, izgubili smo samopuzdanje u napadu. PAO je igrao dosta agresivnije", rekao je Ivanović.

On je istakao da ga neigranje Bejkona nije iznenadilo, a objasnio je i zbog čega je Nemanja Nedović igrao tako malo.

"Nije mogao, imao je problem, povredu", rekao je trener Zvezde, koji se potom osvrnuo na to ima li njegova ekipa šanse za plasman u plej-of.

"Dok ima matematičkih šansi, borićemo se, ali ako se borimo kao zadnjih 15 minuta... Teško", rekao je Duško Ivanović.