Italijani raspucani - Đuričić strelac, Vlahović pogodio stativu sa kreča

Fudbaleri Juventusa pobedili su Sampdoriju sa 4:2 u utakmici 26. kola italijanske Serije A
Italijani raspucani - Đuričić strelac, Vlahović pogodio stativu sa krečaGetty © Valerio Pennicino

Juventus je na svom terenu dočekao Sampdoriju Dejana Stankovića i protiv njegove ekipe upisao nove bodove u prvenstvu.

Juve je odlično ušao u meč, pošto je posle 26 minuta igre imao dva gola prednosti - Bremer i Rabio su postigli golove.

Međutim, gosti su izjednačili do odlaska na odmor.

Augelo je smanjio, a potom je pogodio i Filip Đuričić.

Novim golom Rabioa, Juve dolazi do prednosti u 64. minutu.

Pet minuta kasnije, Juventus je imao penal, ali je Dušan Vlahović pogodio stativu.

Konačan rezultat postavio je mladi Argentinac, Matijas Soule, u četvrtom minutu sudijske nadoknade.

Juve je sedmi sa 38 bodova, dok je Sampdorija poslednja sa 12.

Sasuolo je u gostima pobedio Romu sa 4:3.

Laurijente je sa dva gola doneo gostima prednost, ali je Zalevski smanjio u 26. minutu.

Romi je posao umnogome otežan u poslednjim trenucima prvog dela, kada je Maraš Kumbulja dobio crveni karton, a Domeniko Berardi iskoristio penal.

Roma je sa igračem manje došla do novog gola - Dibala je strelac u 50. minutu.

Pinamonti je pogodio u 75. minutu i otklonio sve dileme, a konačan rezultat postavio je Vajnaldum u četvrtom minutu sudijske nadoknade.

Roma je peta sa 47 bodova, dok je Sasuolo na 13. mestu sa 33.

Fjorentina je u gostima pobedila Kremoneze sa 2:0, dok su Verona i Monca odigrali nerešeno 1:1.