Erling se vratio "makazicama", Siti pregazio Sautempton

Fudbaleri Mančester sitija ubedljivo su sa 4:1 savladali ekipu Sautemptona u gostima u meču 30. kola Premijer lige
Erling se vratio "makazicama", Siti pregazio SautemptonGetty © Mike Hewitt

Malo šta možete da uradite protiv tima Pepa Gvardiole, kada igraju na nivou na kakvom su bili protiv Sautemptona u 30. kolu engleskog šampionata.

Povratak Erlinga Holanda na teren doneo je nove golove norveškog napadača i ubedljivu pobedu "građana".

Erling je postigao veoma bitan pogodak u samom finišu prvog dela utakmice, koji je Sitiju u nastavku meča skinuo ogroman pritisak sa leđa.

Igrao se 45 minut kada je De Brujne asistirao svom napadaču, a ovaj pogodio za 0:1.

U 58. minutu, Griliš je potvrdio odličnu formu u kojoj se nalazi i postigao novi pogodak za Siti.

Deset minuta kasnije, viđen je spektakularan potez i jedan od najlepših golova u sezoni.

Griliš je centrirao u peterac rivala, a tamo je Holand "makazicama" poslao loptu u mrežu za treći gol gostiju.

U 72. minutu je Sautempton uspeo da učini meč zanimljivijim, pošto je Mara smanjio na 1:3, ali je već u narendom minutu primio novi gol.

Penal za tim iz Mančestera izveo je Alvarez, koji je bio precizan i tako postavio konačan rezultat.