Remi Rome i Juventusa, goleada u Milanu bez pobednika

Fudbaleri Rome i Juventusa odigrali su 1:1 u derbiju 35. kola Serije A, dok pobednika nije bilo ni u duelu između Milana i Đenove 3:3
Remi Rome i Juventusa, goleada u Milanu bez pobednikaGetty © Daniele Badolato - Juventus FC

Mnogo se više očekivalo od duela Rome i Juventusa, a na kraju su dve ekipe podelile bodove - 1:1.

"Vučica" je povela već u 15. minutu, kada je Romelu Lukaku zatresao mrežu torinskog tima, ali je "Stara dama" do izjednačenja došla u 31. kada je Bremer pogodio na asistenciju Kijeze.

Juventus nije slavio gotovo mesec dana, a ekipa Maksa Alegrija nalazi se u seriji od pet mečeva bez pobede u svim takmičenjima, dok u seriji A ima četiri vezana remija.

Dušan Vlahović bio je u startnoj postavi torinskog tima, dok je Filip Kostić u igru ušao u drugom poluvremenu.

Juve je ostao treći na tabeli sa 66 bodova, šest više od Rome koja je petoplasirana.

U duelu Milana i Đenove viđena je goleada, ali pobednika nije bilo - 3:3.

Gosti su dva puta vodili, Milan uspeo da preokrene na 3:2, ali je Dijao autogolom postavio konačan rezultat u 87. minutu.

Milan je drugi na tabeli sa 71 bodom.

Ranije danas, Verona je na svom terenu sa 2:1 savladala Fjorentinu, a prvi gol za domaćina postigao je Darko Lazović sa bele tačke.