Partizan sezonu zavšio pobedom, Dijabate i Menig srušili Voždovac

Fudabaleri Partizana savladali su ekipu Voždovca sa 2:1 u meču 37. kola Superlige Srbije

Crno-beli sezonu završavaju pobedom, do koje su došli golovima Dijabatea i Meniga u prvom poluvremenu.

U razmaku od 10. minuta, Partizanovi stranci napravili su razliku i prevagu na meču.

Prvo je u 25. Dijabate pogodio odličnim udarcem sa desne strane, da bi u 35. Menig  krunisao sjajnu akciju i razmenu dodavanja na protivničkoj polovini.

Voždovac je uspeo da završnicu meča učini zanimljivom, pošto je u 79. minutu smanjio na 2:1.

Teodorović je lukavo nadmudrio odbranu Partizana i golmana domaćih, te preciznim udarcem poslao loptu u mrežu.

Ipak, crno-beli su odbranili prednost do kraja i upisali pobedu.

Partizan sezonu u domaćem prvenstvu završava na četvrtom mestu na tabeli, sa 71 osvojenim bodom, što je tri manje od drugoplasiranog TSC-a, a bod manje od Čukaričkog koji je treći.

Voždovac sa 46 bodova, zauzima i sezonu završava na sedmom mestu na tabeli.