Dramatična završnica "NBA meča" u Beogradu, Partizan slomio Cedevita Olimpiju

Košarkaši Partizana pobedili su Cedevita Olimpiju sa 110:102 u utakmici 21. kola ABA lige

Partizan i Cedevita Olimpija su odigrali meč kakav se retko viđa u ABA ligi - obe ekipe su postigle ukupno 212 poena, a da se nisu igrali produžeci!

Crno-beli su savršeno otvorili meč - postigli su čak 42 poena u prvoj četvrtini, a gosti uopšte nisu bili loši, pošto su ubacili 24.

Štaviše, u nastavku su gosti smanjivali razliku, da bi meč uveli u dramatičnu završnicu.

Na poluvremenu je Partizan imao prednost - 70:57, a pred početak poslednje je bio na "plus deset"- 87:77.

Danilo Anđušić je odigrao još jednu sjajnu partiju, postigao je 20 poena.

Aleksa Avramović je ubacio 17, Bruno Kaboklo 15, a Kevin Panter 13.

Zoran Dragić je sa 22 poena bio najefikasniji na terenu, ali to nije pomoglo gostima da izbegnu poraz.

Partizan je drugi na tabeli sa skorom 15-6, dok Cedevita Olimpija ima 14-7 i nalazi se na četvrtom mestu.