Mesi se vratio na teren i "lepoticom" pogurao Inter Majami

Legendarni Argentinac je nedugo po ulasku u igru zatresao mrežu Kolorada u MLS ligi
Mesi se vratio na teren i "lepoticom" pogurao Inter Majami© Tanjug/AP Photo/Rebecca Blackwell

Vratio se Lionel Mesi posle tri sedmice odsustva i odmah je pokazao svoj kvalitet, pošto je bio najzaslužniji za remi Intera iz Majamija protiv Kolorada - 2:2.

Neponovljivi Argentinac se mučio u poslednje vreme sa povredom, a sada je odmah uspeo da majstorskim pogotkom pogura svoj tim, da bi ubrzo zatim i učestvovao kod gola Lea Afonsa.

Pogodio je Mesi u 57. minutu lepim udarcem sa ivice šesnaesterca po ulasku u igru na poluvremenu, dok je dva minuta kasnije povukao kontru svog tima, koju mladi Afonso uspešno završava.

Uspeo je tada Inter Majami da stigne do preokreta, ali ne da potom i sačuva prednost, pošto je Kolorado izjednačio preko Kola Baseta. Interesantno je da je za tim sa Floride ceo meč na klupi presedeo Luis Suarez.

Inter Majami je sada treći tim Istočn konferencije sa 12 bodova iz osam mečeva, dok je vodeći Njujork Red Buls sa 14 bodova.