Nastavljena "kiša" golova u Superligi, TSC bolji od Vojvodine

Fudbaleri TSC-a pobedili su u Bačkoj Topoli ekipu Vojvodine rezultatom 3:2 (2:1) u meču 31. kola Superlige Srbije

U prva dva meča odigrana u okviru plej-ofa Superlige Srbije, viđeno je čak 12 golova.

Radnički je sa 4:3 savladao Čukarički, dok je TSC sa 3:2 bio bolji od Vojvodine.

Dva gola za TSC postigao je Miloš Pantović u trećem i 74. minutu, dok se jednom u strelce upisao Aleksandar Ćirković u petom minutu.

Golove za klub iz Novog Sada postigli su Dejan Zukić u 13. i Mihailo Ivanović u 61. minutu.

Klub iz Bačke Topole nalazi se na trećem mestu na tabeli plej-ofa SLS sa 63 boda, dok je Vojvodina peta sa 50.

TSC će u narednom kolu plej-ofa SLS gostovati Partizanu, dok će Vojvodina dočekati Crvenu zvezdu.