Katastrofalna noć Bogdana Bogdanovića

Srpski reprezentativac odigrao jednu od najlošijih utakmica otkad je stigao među "jastrebove"
Katastrofalna noć Bogdana Bogdanovića© Tanjug/AP Photo/Brett Davis

Košarkaši Atlanta hoksa poraženi su od Minesote rezultatom 136:115 uz veoma slabo izdanje Bogdana Bogdanovića.

Nekadašnji igrač Partizana, Fenerbahčea i Sakramenta je na parketu proveo 20 minuta i za to vreme upisao samo dva poena.

Pogodio je tek jedan šut iz osam pokušaja iz igre, odnosno sva četiri za tri poena. Na kraju, dodao je jedan skok i dve asistencije.

Domaćin je Džordžiji već u prvoj četvrtini primio 40 poena, na poluvremenu bio u zaostatku od 24 poena i tada je već bilo jasno da će "vukovi" odneti pobedu.

Edvards je bio najbolji kod pobednika sa 32 poena, osam skokova i pet asistencija, dok je Konli upisao 21 poen.

Kod Atlante se izdvojio samo Tre Jang sa 41 poenom, šest skokova i sedam asistencija.

Hoksi su sada osmi na tabeli Istočne konferencije sa 34 pobede i 35 poraza, dok su Timbervulvsi sedmoplasirani tim Zapada sa skorom 35-34.