Arsenal i Junajted se obrukali, Real, Inter i Bajern slavili uz dosta muke

Fudbaleri Lansa savladali su Arsenal sa 2:1, dok je Galatasraj bio bolji od Mančester junajteda sa 3:2 u mečevima drugog kola grupne faze Lige šampiona
Arsenal i Junajted se obrukali, Real, Inter i Bajern slavili uz dosta mukeGetty © Michael Regan

Veoma uzbudljivo bilo je na preostalih šest mečeva odigranih u utorak u grupnoj fazi elitnog evropskog takmičenja.

Engleske ekipe Arsenala i Mančester junajteda, doživele su neočekivane poraze.

Arsenal je pao u Francuskoj, od ekipe Lansa i to nakon preoketa.

Golom Žezusa, "tobdžije" su povele u 14. minutu.

Domaći su u 25. preko Tomasona došli do izjednačenja, da bi u 69. Vahi doneo pobedu francuskom timu.

Turski Galatasaraj je uspeo da slavi na "Old Trafordu", u utakmici prepunoj preokreta i uzbuđenja.

U 17. minutu je Hojlund postigao pogodak za engleski tim, da bi u 25. Zaha izjednačio za Galatu.

Na novi gol čekalo se do 67. minuta, kada je ponovo Hojlund zatresao mrežu gostiju.

Usledio je preokret tima iz Istanbula.

U 71. minutu je Akturkoglu pogodio za 2:2, a onda je usledio pravi "haos".

Kazemiro je dobio drugi žuti, odnosno crveni karton u 78. minutu, a gosti su imali penal, koji u gol nije pretvorio Ikardi.

Nekadašnji napadač Intera i PSŽ-a je ipak uspeo da bude heroj svoje ekipe, pošto je u 81. minutu postavio konačnih 2:3.

Uzbudljivo je bilo i u preostalim mečevima.

Bajern je nakon preokreta savladao Kopenhagen u gostima sa 2:1, Real Madrid je sa 3:2 bio bolji od Napolija u Italiji, dok je Inter kao domaćin savladao Benfiku sa 1:0.