Remiji u Premijer ligi, Liverpul i Njukasl ispustili pobede

Nedeljne utakmice osmog kola Premijer lige donele su čak tri remija. Liverpul i Njukasl uprkos vođstvu, nisu uspeli da ostvare pobede
Remiji u Premijer ligi, Liverpul i Njukasl ispustili pobedeGetty © Steve Bardens

Tim Jirgena Klopa tako drugi meč zaredom nije uspeo da dođe do tri boda.

"Crveni" su od 20. minuta bili u zaostatku, pošto je Brajton stigao do vođstva.

Gol za domaćina postigao je Adingra.

U samoj završnici prvog dela, Liverpul je uspeo da postigne dva gola i napravi preokret.

Oba gola postigao je Salah, prvi u 40. minutu na asistenciju Nunjeza, a drugi sa bele tačke.

Kako je Liverpul dosta puta ove sezone upravo nakon preokreta stizao do pobeda i to često rezultatom 3:1, delovalo je da će to biti slučaj i na ovom meču.

To mišljenje nije delila ekipa Brajtona, koja je u 78. minutu izjednačila.

Marš je asistirao Danku, koji je postavio konačnih 2:2.

Isti rezultat i epilog imao je meč Vest Hema i Njukasla.

Tim iz Londona poveo je u osmom minutu preko Součeka i Vest Hem je otišao na pauzu za poluvreme sa prednošću.

Njukasl je sa dva brza gola u nastavku stigao do preokreta.

Isak je sa dva gola, prvim u 57, a drugim u 62. minutu, doneo Njukaslu vođstvo.

Vest Hem je do gola i boda stigao u 89. minutu, kada je Kuduš pogodio za 2:2.

Treći nedeljni remi u Premijer ligi delo je Vulverhemptona i Aston Vile, koji su odigrali 1:1.

Domaćin je poveo u 53. minutu preko Hvanga, da bi samo dva minuta kasnije Tores izjednačio.