Bajern osvojio Istanbul, Inter se izborio sa Salcburgom

Fudbaleri Bajerna pobedili su u gostima Galatasaraj sa 3:1 u utakmici trećeg kola Lige šampiona
Bajern osvojio Istanbul, Inter se izborio sa SalcburgomGetty © Ahmad Mora

Bajern je teškom mukom došao do pobede u Istanbulu, čime je naneo prvi poraz Galati u sezoni.

Kingsli Koman je doneo gostima prednost u osmom minutu, a izjednačio je Ikardi sa penala u 30.

Hari Kejn i Musijala su u nastavku doneli pobedu Bavarcima - prvo je Musijala asistirao Kejnu u 73. minutu, da bi Englez uzvratio asistenciju u 79, pa je Musijala postavio konačan rezultat.

Bajern je prvi u grupi sa maksimalnih devet bodova, Galatasaraj ima četiri.

Kopenhagen ima jedan bod, dok Mančester junajted nema niti jedan, a ove dve ekipe igraju svoj meč od 21 sat.

Inter je na svom terenu bio bolji od Salcburga sa 2:1.

Aleksis Sančez je zatresao mrežu gostiju u 19. minutu, a u nastavku je bilo dramatično.

Prvo je Glouh izjednačio u 57, a zatim je Čalhanoglu ponovo doneo domaćima prednost u 64. minutu.

Gol Lautara Martineza u 81. minutu je poništen zbog ofsajda.

Za goste je čitav meč odigrao Strahinja Pavlović, dok je Ratkov dobio priliku u 71. minutu.

Inter je prvi u grupi sa sedam bodova, Sosijedad ima četiri, Salcburg tri, doko je Benfika bez bodova.