Fudbaleri Partizana ostvarili su 10. uzastopnu pobedu u Superligi Srbije, pošto su u sredu u Kragujevcu savladali Radnički 1923 rezultatom 4:0
Partizan pokorio Kragujevac za 10. pobedu zaredom: Nikolić predvodio, Zvezda opet na "minus sedam"© FK Partizan / Miroslav Todorović

Crno-beli su na gostovanju uspeli da se ponovo odmaknu od Crvene zvezde na sedam bodova razlike, uz utakmicu više, a u trijumfu je prednjačio dvostruki strelac Nemanja Nikolić.

Aldo Kalulu je doveo Partizan u vođstvo posle 34 minuta igre, a najbolju igru crno-beli su pokazali u drugom delu igre.

Nikolić je duplirao prednost u 63. minutu, Mateus Saldanja je u 81. potvrdio pobedu, dok je Nikolić drugim golom u 87. minutu postavio konačan rezultat.

Zanimljivo je da je od prvog minuta za Partizan igrao Kvinsi Menig nakon njegovog skandaloznog sukoba sa trenerom Igorom Duljajem u finišu meča protiv Spartaka u Subotici.

Crno-beli sada imaju skor od 10 pobeda i jednog remija iz prvih 11 utakmica, a naredni meč igraju u nedelju protiv Voždovca. Radnički 1923 je ostao na 13. mestu sa devet bodova, upisavši treći poraz u poslednjih pet utakmica.