Spartak bolji od Novog Pazara, remi Radničkog i Železničara u Nišu

Fudbaleri subotičkog Spartaka pobedili su kao gosti Novi Pazar sa 1:0 (0:0), u zaostalom meču 9. kola Superlige Srbije

Izabranici Nenada Lalatovića su pred praznim tribinama stadiona u Novom Pazaru savladali domaćina golom iskusnog Voja Ubiparipa u 87. minutu.

Domaćin je već u 16. minutu ostao bez najboljeg igrača, jer je Adem Ljajić zbog povrede morao da napusti igru.

Novi Pazar je posle poraza ostao četvrti sa 29 bodova, dok je Spartak skočio na deveto mesto sa 25 bodova.

Fudbaleri Radničkog i Železničara remizirali su u Nišu 1:1.

Gol za domaći tim postigao je Sava Petrov u 54. minutu, dok je Marko Konatar klubu iz Pančeva doneo bod u 94. minutu.

Niški klub je trenutno na 15. mestu na tabeli SLS sa 17 osvojenih bodova, dok je Železničar na 14. poziciji sa jednim bodom više.