Zvezda ubedljiva protiv Lalatovićevog Spartaka na Kipru

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su subotički Spartak rezultatom 3:1 u trećem pripremnom meču na Kipru
Zvezda ubedljiva protiv Lalatovićevog Spartaka na Kipru© FK Crvena zvezda

Posle pobeda protiv kiparskog drugoligaša Akritasa (3:2) i mađarskog Zalaegeršega (1:0), izabranici Vladana Milojevića su protiv rivala iz Superlige Srbije bili najubedljiviji.

Zvezda je protiv ekipe Nenada Lalatovića povela u 23. minutu preko Vladimira Lučića, a prednost je u 47. minutu duplirao Lazar Nikolić.

Pobedu je osigurao Jovan Mijatović golom sa penala u 66. minutu, da bi počasni gol za Spartak postigao je Vojo Ubiparip u 82. minutu.

Oba trenera su kombinovala sa sastavima i pravila veliki broj izmena u drugom poluvremenu.

Do kraja priprema na Kipru, Zvezdi predstoje dueli sa Mladošću iz Lučana (28. januar) i bugarskim Botevom (1. februar).