Eze u 96. minutu doneo bod Mladosti, remi i u Pančevu

Fudbaleri Vojvodine i Mladosti iz Lučana remizirali su :1 (0:0) u utakmici 20. kola Superlige Srbije.
Eze u 96. minutu doneo bod Mladosti, remi i u Pančevu© Superliga Srbije

Delovalo je da će Vojvodina osvojiti sva tri boda, ali je u poslednjim momentima meča primila gol.

Novosađani su poveli pogotkom Andrije Raduloviću u 83. iz penala, a izjednačio je Patrik Eze u 90+6. minutu.

Remi je viđen i u Pančevu, u duelu Železničara i Novog Pazara.

Fudbaleri Železničara i Novog Pazara odigrali su nerešeno 2:2 u meču 20. kola Superlige Srbije.

Aleksandar Đorđević je doveo domaće u vođstvo u osmom minutu, a izjednačio je Nikola Karaklajić u 28. minutu, na asistenciju Adema Ljajića, koji je samo tri minuta kasnije morao da napusti igru zbog povrede.

Lazar Romanić je u 45. minutu vratio vođstvo domaćinu, a gol za bod gostiju postigao je rezervista Sejduba Suma u 90+3. minutu sa penala.

Železničar je sad 14. sa 19 bodova, a Novi Pazar je ostao peti sa 30.

U narednom kolu Železničar gostuje Čukaričkom, dok će Novi Pazar bez pomoći navijača dočekati Crvenu zvezdu.