Fudbaleri Liverpula savladali su sa 3:1 ekipu Barnlija, u meču 24. kola Premijer lige
Liverpul na pravi način zaboravio poraz od Arsenala, Totenhem u nadoknadi do tri bodaGetty © Justin Setterfield

Izabranici Jirgena Klopa su tako na pravi način zaboravili poraz od Arsenala u prošlom kolu.

Sve do 31. minuta se rezultat nije menjao, a onda je usledio gol domaćina.

Žota je bio strelac za vođstvo Liverpula, ali "crveni" nisu uspeli na poluvreme da odnesu tu prednost.

O'Šej je u 45. postigao pogodak za izjednačenje.

Ipak, sa dva gola u drugom delu meča, Liverpul je rešio pitanje pobednika.

Igrao se 52. minut kada je Dijaz vratio prednost svom timu, a Nunjez je u 79. minutu postavio konačnih 3:1.

Klopova ekipa se tako vratila na prvo mesto na tabeli, barem na kratko, pošto ima dva boda više od Sitija, uz meč više.

"Građani" su ranije bili bolji od Evertona sa 2:0.

Jedan od najuzbudljivijih mečeva ovog kola Premijer lige, odigran je u Londonu.

Totenhem je golom u poslednjim momentima meča, uspeo da savlada Brajton sa 2:1.

"Petlovi" su do trijumfa morali da dođu nakon preokreta, pošto je u 16. minutu Gros doneo prednost gostima.

Sar je u 61. izjednačio na 1:1, da bi pobedonosni gol postigao Džonson, u 96. minutu susreta.