Inter ne posustaje, neroazuri pobegli Juventusu na 10 bodova prednosti

Fudbaleri Intera ubedljivo su savladali ekipu Salernitane 4:0, u utakmici 25. kola Serije A, čime su stekli 10 bodova prednosti u odnosu na drugoplasirani Juventus
Inter ne posustaje, neroazuri pobegli Juventusu na 10 bodova prednostiGetty © Emilio Andreoli

Inter je protiv Salernitane pitanje pobednika rešio već u prvom poluvremenu, pošto je na veliki odmor odneo tri gola prednosti.

Markus Tiram i Lautaro Martinez su u samo tri minuta uspeli da savladaju golmana gostiju, čuvenog Meksikanca Giljermea Očou, da bi Dumfriz u 40. minutu povisio na 3:0.

U nastavku je ekipa Simonea Inzagija odradila posao, a u samom finišu uspela je da postigne i četvrti pogodak - strelac je bio Marko Arnautović.

Ekipa Intera tako je došla do nova tri boda i sada ima čak 10 više od drugoplasiranog Juventusa.

U prvoj utakmici dana, Torino je sa 2:0 savladao ekipu Lečea, a asistent kod vodećeg gola "bikova" bio je srpski reprezentativac Ivan Ilić.