Prvi put neprecizan, drugi put bez greške - Mitrović ponovo strelac za El Hilal

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović, postigao je gol u pobedi svog kluba El Hilala nad ekipom El Rijada rezultatom 3:1, u utakmici 23. kola najkvalitetnije lige Saudijske Arabije
Prvi put neprecizan, drugi put bez greške - Mitrović ponovo strelac za El HilalGetty © Yasser Bakhsh

Mitrović nastavlja da vuče svoj tim do titule u prvenstvu Saudijske Arabije, pošto je postigao novi pogodak.

El Hilal je nakon pobede ostao na prvom mestu na tabeli sa 65 osvojenih bodova, dok je El Rijad sada na 15. mestu sa 23 boda.

Mitrović je postigao gol u 93. minutu sa bele tačke, dok je pre toga promašio penal u nadoknadi vremena tokom prvog poluvremena.

Bio je to 20. gol Mitrovića na isto toliko odigranih utakmica u ligaškom delu ove sezone.

Srpski napadač je tako smanjio zaostatak za Kristijanom Ronaldom, koji je najbolji strelac šampionata sa 22 gola.

Za El Hilal precizni su bili i Ruben Neveš u 66. minutu i Majkl u 75. minutu.

Strelac za El Rijad bio je Ali El Bulajhi u 52. minutu.