Čukarički produbio krizu Novog Pazara - Pavkov potvrdio pobedu na Brdu

Novi Pazar se jesenas nalazio na mestima koja vode u evropska takmičenja, a u 2024. imaju samo jednu pobedu na osam utakmica
Čukarički produbio krizu Novog Pazara - Pavkov potvrdio pobedu na Brdu© Bane T. Stojanovic/ATAImages

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su u petak na domaćem terenu ekipu Novog Pazara rezultatom 2:0 (0:0) u prvoj utakmici 27. kola Superlige Srbije.

Golove za domaći tim postigli su danas Marko Docić u 68. minutu sa bele tačke i Milan Pavkov u 71. minutu.

Ovo je bio duel Igora Matića, trenera Novog Pazara, protiv svog dosadašnjeg kluba, a osim što je njegov tim doživeo poraz, mladi trener je i tokom susreta zaradio crveni karton, za potvrdu nastavka loše forme Novopazaraca.

Čukarički je sada na 4. mestu sa 43 osvojena boda, dok je Novi Pazar na 8. poziciji sa 35 bodova i neizvesno je hoće li se uopšte plasirati u plej-of.

U narednom kolu klub sa Banovog brda gostuje ekipi Vojvodine, dok fudbaleri Novog Pazara na svom stadionu dočekuju TSC.