Remi u Novom Sadu, Vojvodina i Zvezda odigrali bez golova

Fudbaleri Vojvodine i Crvene zvezde odigrali su u Novom Sadu bez golova u drugom kolu plej-ofa Superlige Srbije

U prvom poluvremenu igralo se uglavnom na sredini terena, a Zvezda je u ovom delu meča imala nekoliko opasnih napada.

Najveću šansu u prvom delu utakmice propustila je Vojvodina u 34. minutu, kada je Kejleb Zadi Seri pogodio stativu.

Prvu priliku u drugom poluvremenu imala je Crvena zvezda. Aleksandar Katai je šutirao iz blizine, a golman domaćeg tima Lazar Carević je loptu izbacio u korner.

Fudbaleri Vojvodine su u narednih desetak minuta imali nekoliko šansi preko Serija, Vukana Savićevića i Andrije Radulovića.

U dva navrata je odlično intervenisao golman Zvezde Omri Glazer, a jednom je kapiten gostiju Aleksandar Dragović blokirao šut Savićevića.

Napadač Zvezde Piter Olanjinka pokušao je u 74. minutu da iznenadi Carevića, koji je zaustavio udarac protivničkog fudbalera.

Crvena zvezda je mogla do pobede u 92. minutu - Im-Bom Hvang je odlično šutirao, a Carević je paradom loptu izbacio u korner.

Beogradski crveno-beli su prvi na tabeli plej-ofa SLS sa 81. bodom, dok je Vojvodina na šestoj poziciji sa 51.

Crvena zvezda će u narednom kolu plej-ofa SLS na svom terenu dočekati TSC, dok će Vojvodina gostovati Partizanu.

U drugom današnjem meču, kragujevački Radnički je u gostima savladao Napredak sa 4:1.

Zorić je doneo prednost gostima u 12. minutu, drugi gol je postigao Ristić sa penala u 28, a na 3:0 je povisio Sahli u poslednjim trenucima prvog dela igre.

Marinković je smanjio u 73. minutu, a konačan rezultat postavio je Ristić u četvrtom minutu nadoknade.

Radnički je četvrti na tabeli sa 56 bodova, dok je Napredak osmi sa 39.