Tragičar Bajerna Manuel Nojer: Svako ko je igrao fudbal zna kako se sada osećam

Golman i kapiten Bajerna Manuel Nojer izjavio je da je teško podneo eliminaciju minhenskog kluba u polufinalu fudbalske Lige šampiona od ekipe Reala
Tragičar Bajerna Manuel Nojer: Svako ko je igrao fudbal zna kako se sada osećamGetty © Irina R. Hipolito/Europa Press

Fudbaleri Reala plasirali su se u finale Lige šampiona, pošto su u Madridu u revanš utakmici polufinala posle preokreta pobedili Bajern 2:1.

Bajern je poveo u 68. minutu golom Alfonsa Dejvisa, a Real je izjednačio u 88. minutu golom Hoselua posle velike greške Nojera.

Golmanu Bajerna je ispala lopta posle šuta Vinisijusa, a onda je Hoselu zatresao mrežu gostiju, da bi isti igrač u prvom minutu nadoknade vremena doneo pobedu Realu.

"Svako ko je ikada igrao fudbal zna kako se osećam u ovom trenutku. Gorak je ukus biti eliminisan iz takmičenja, a bili smo tako blizu finala Lige šampiona. Bili smo jednom nogom na 'Vembliju', videli smo sebe tamo, ali nismo uspeli. Bez reči sam", rekao je Nojer za "DAZN".

Real će 1. juna na "Vembliju" u finalu igrati protiv Borusije iz Dortmunda.