Junajted se oporavio protiv Betisa, "vučica" sigurna, remi Sportinga i Arsenala

Fudbaleri Rome savladali su Real Sosijedad sa 2:0 u prvom meču osmine finala Lige Evrope, dok su Sporting i Arsenal odigrali nerešeno - 2:2
Junajted se oporavio protiv Betisa, "vučica" sigurna, remi Sportinga i ArsenalaGetty © Paolo Bruno

Roma je neočekivano lako izašla na kraj sa Sosijedadom u Rimu.

Stefan El Šaravi je doneo "vučici" prednost u 13. minutu, a pobedu je potvrdio Kumbula tri minuta pre kraja meča.

Uzbudljivo je bilo u Portugaliji, gde su Sporting i Arsenal odigrali nerešeno - 2:2.

Gosti su došli do vođstva u 22. minutu preko Salibem ali je domaćin izjednačio do poluvremena, golom Inasija.

Sporting je došao do preokreta na početku drugog dela igre, pošto je Paulinjo zatresao mrežu u 55. minutu, ali je autogolom Morite, sedam minuta kasnije, Arsenal došao do izjednačenja.

Mančester junajted je ubedljivo na svom terenu pobedio ekipu Betisa - 4:1.

Posle prvog dela igre bilo je 1:1.

Rašford je nastavio seriju golova, pa je doneo "đavolima" prednost u šestom minutu.

Ajoze Perez je izjednačio u 32. minutu.

Ipak, u nastavku je Junajted pregazio goste.

Prvo je pogodio Antoni, potom Bruno Fernandeš, a zatim i Vout Veghorst u 84. minutu.

Juventus je na svom terenu pobedio ekipu Frajburga sa 1:0.

Gol odluke postigao je Di Marija u 53. minutu, na asistenciju Filipa Kostića.

Brzo su gosti došli do izjednačenja, ali je VAR poništio gol Holera, koji je igrao rukom.