Radonjićev sjajan prodor i asistencija, Torino slavio, Jurić isključen

Srpski fudbaler Nemanja Radonjić bio je asisent u pobedi Torina na gostovanju kod Lećea u pobedi od 2:0 u 26. kolu Serije A
Radonjićev sjajan prodor i asistencija, Torino slavio, Jurić isključenGetty © Valerio Pennicino

Kritike i specifičan tretman izgleda da su urodili plodom u slučaju Nemanje Radonjića.

Srpski fudbaler odigrao je odličan meč u pobedi Torina nad Lećeom.

Gosti su u razmaku od tri minuta uspeli da postignu dva gola i tako praktično reše pitanje pobednika.

Igrao se 20. minut kada je Singo pogodio i doneo prednost Torinu.

Tri minuta kasnije, Radonjić je sjajno probio po levom krilu, ušao u šesnaesterac rivala i proigrao Sanabriju, koji je postigao pogodak za prednost od 2:0.

Do kraja prvog poluvremena viđeno je i jedno isključenje.

Trener Torina Jurić dobio je crveni karton u 33. minutu, nakon što je žustro reagovao na faul protivničke ekipe nad Ivan Ilić.

Rezutlat se do kraja utakmice nije menjao, pa je Torino stigao 10. pobede u Seriji A ove sezone.

Došli su tako do 37. boda, što ih svrstava na sedmo mesto na tabeli.

Leće je ostao na 27 bodova i 15. mestu na tabeli.