Zvezda u nadoknadi kiksnula, Đakovac heroj TSC-a

Fudbaleri Crvene zvezde i TSC-a odigrali su nerešeno 1:1 u Beogradu u odloženom meču osmog kola Superlige Srbije

Novi kiks upisali su izabranici Baraka Bahara, iako nije tako izgledalo u samom finišu susreta.

Dugo se mučila Zvezda da probije odbrambeni bedem gostiju i dođe do gola.

U nekoliko navrata pokušavali su kako u prvom, tako i u drugom poluvremenu, ali je delovalo da u tome neće uspeti.

Usledila je veoma uzbudljiva završnica, u kojoj su viđena dva gola, po jedan na obe strane.

U 84. minutu, Katai se najbolje snašao nakon odbijene lopte i stative koju je pogodio Mijatović i glavom poslao loptu u mrežu TSC-a.

Usledilo je veliko slavlje na tribinama stadiona "Rajko Mitić", a očigledno je pogodak dosta značio i samom Kataiju.

Ipak, nije dugo trajalo slavlje crveno-belih.

Igrao se prvi minut sudijske nadoknade, kada je Đakovac pobegao odbrani Zvezde i preciznim udarcem savladao Glazera.

Pokušavao je domaćin da u preostalom vremenu ponovo dođe do gola i sva tri boda, ali u tome nije uspeo.

Crvena zvezda je tako ostvarila novi kiks u domaćem prvenstvu, u kojem sada ima 28 bodova, šest manje od prvoplasiranog Partizana.

TSC zauzima treće mesto, sa 23 osvojena boda.

Crveno-beli će u narednom, 14. kolu na svom terenu četvrtog novembra dočekati Radnik, dok će TSC dan kasnije gostovati ekipi Čukaričkog.