Čukarički dominatan, "brđani" zaboravili poraz od IMT-a

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su na domaćem terenu ekipu Mladosti iz Lučana rezultatom 3:0 (2:0) u utakmici devetog odloženog kola Superlige Srbije

Ekipa sa Banovog brda tako je zaboravila poraz u prethodnom kolu domaćeg prvenstva, kada su bili slabiji od IMT-a.

Ovoga puta je Čukarički bio ubedljiv i dominantan, a u tome im je pomogla brojčana prednost nad rivalom.

Endiaje je već u sedmom minutu doneo domaćinu prednost, a u 15. je Ćirković dobio direktan crveni karton.

To je omogućilo "brđanima" da još lakše dođu do sva tri boda.

Igrao se 43. minut, kada je Cvetkovići povisio na 2:0, sa koliko se otišlo na poluvreme.

Konačan rezultat postavljen je u 70. minutu, kada je Miladinović pogodio za 3:0.

Čukarički je trenutno na četvrtom mestu na tabeli SLS sa 29 osvojenih bodova, dok je klub iz Lučana na osmoj poziciji sa 25 bodova.

U prvom kolu prolećnog dela sezone Čukarički će gostovati ekipi Radnika u Surdulici 10. februara, dok će Mladost na megdan izaći ekipi Vojvodine Novom Sadu.