Duel imenjaka pripao Kragujevčanima, TSC bolji od IMT-a

Fudbaleri kragujevačkog Radničkog pobedili su na svom terenu ekipu niškog Radničkog rezultatom 3:2 (1:0) u meču 20. kola Superlige Srbije

Dva gola za domaći tim postigao je Milutin Vidosavljević u 47. i 59. minutu, a jednom se u listu strelaca upisao Sali Viždi u šestom.

Golove za ekipu iz Niša postigli su Jusuf Bamidele u 73. i Stefan Cvetković u 85. minutu.

Kragujevački Radnički se trenutno nalazi na osmom mestu na tabeli SLS sa 26 bodova, a u narednom kolu SLS na svom terenu će dočekati Vojvodinu.

Radnički iz Niša je na pretposlednjoj, 15. poziciji sa 17 bodova, a u narednom kolu igraće na svom terenu sa Javorom iz Ivanjice.

Fudbaleri TSC-a pobedili su na gostovanju ekipu IMT-a sa 2:0 u utakmici 20. kola Superlige Srbije.

Golove za goste postigli su Miloš Pantović u 70. minutu i Bence Šoš u 83. minutu.

Klub iz Bačke Topole je sada na trećem mestu na tabeli nacionalnog šampionata sa 40 bodova, dok je IMT na 11. poziciji sa 21 osvojenim bodom.

U poslednjem meču 20. kola, u ponedeljak od 16 časova u Kruševcu igraju Napredak i Spartak.