Partizan posustaje, crno-beli jedva do boda u Lučanima

Fudbaleri Mladosti i Partizana odigrali su u Lučanima nerešeno 1:1 u meču 26. kola Superlige Srbije

Fudbaleri Partizana su bolje ušli u meč, a crno-beli su propustili nekoliko šansi prvom delu prvog poluvremena.

Mladost je povela u 44. minutu, a u listu strelaca upisao se Bojić.

Trener crno-belih, Igor Duljaj, je u nastavku uveo Bibarsa Natha i Alda Kalulua, a Partizan je zaigrao angažovanije.

Mladost je pretila iz kontranapada, ali su propustili prilike preko Marka Veličkovića u 55. i Nikole Ćirkovića u 60. minutu.

Fudbaleri Mladosti su novu veliku šansu imali u 69. minutu. Patrik Eze Frajdej je sam izašao ispred golmana Partizana Aleksandra Jovanovića, koji je uspeo da loptu izbaci u korner.

Partizan je u završnici pritiska, pa je do izjednačenja stigao u 85. minutu, golom Nikolića.

Crno-beli se trenutno nalaze na drugom mestu na tabeli, imaju 61 bod, dok je Mladost sedma sa 37 bodova.

Fudbaleri Partizana će u narednom kolu dočekati Spartak, dok će Mladosti igrati sa Radničkim u Nišu.