Milan rutinski u Veroni, "roso-neri" pobegli Juventusu

Fudbaleri Milana pobedili su u gostima ekipu Verone rezultatom 3:1 u meču 29. kola Serije A
Milan rutinski u Veroni, "roso-neri" pobegli JuventusuGetty © Alessandro Sabattini

Milan je poveo u završnici prvog dela igre, kada je Teo Ernandez zatresao mrežu.

Kristijan Pulišić je povisio rezultat u 50. minutu, a onda je domaćin odgovorio i smanjio preko Tijanija Noslina u 64.

Konačan rezultat postavio je Samjuel Čukvueze u 79. minutu.

Srpski fudbaler Darko Lazović bio je starter u ekipi Verone, a igrao je do 57. minuta, kada ga je zamenio Stefan Mitrović.

Napadač Milana i srpski reprezentativac Luka Jović presedeo je ceo meč na klupi za rezerve.

Fudbaleri Milana se trenutno nalaze na drugom mestu na tabeli Serije A sa 62 boda, dok je Verona na 15. poziciji sa 26. poena.

Inter je prvi sa 75 bodova, dok je treći Juventus sa 59.

Fudbaleri Milana će u narednom kolu italijanskog prvenstva gostovati Fjorentini, dok će Kaljari dočekati Veronu.