Srpska veza donela bodove Torinu, Vlahović nije iskoristio penal za Juve

Fudbaleri Torina pobedili su na svom terenu ekipu Đenove rezultatom 1:0 u meču trećeg kola Serije A
Srpska veza donela bodove Torinu, Vlahović nije iskoristio penal za JuveGetty © Valerio Pennicino

Torino su do pobede vodili srpski igrači - Vanja Milinković-Savić je sačuvao mrežu, Ivan Ilić asisirao, a Nemanja Radonjić postigao gol.

Dugo su mirovale mreže u Torinu, a sve se promenilo u završnici meča.

Radonjić je ušao u igru u 64. minutu, a Ilić 11 minuta kasnije.

Igrao se četvrti minut sudijske nadoknade, kada je Ilić poslao dobru loptu do Radonjića, a ovaj krenuo u solo prodor koji je završio strahovitim udarcem.

Torino je trenutno 11. na tabeli sa četiri boda, a u narednom kolu gostovaće ekipi Salernitane. Đenova je 14. mestu sa tri boda, a u narednom kolu dočekaće Napoli.

Inter je na svom terenu pobedio Fjorentinu sa 4:0.

Golove za milanski klub postigli su Markus Tiram u 23, Lautaro Martines u 53. i 73. minutu i Hakan Čalhanoglu sa penala u 58. minutu.

Inter je prvi na tabeli sa devet bodova, dok je Fjorentina osma sa četiri.

Inter će u narednom kolu igrati sa Milanom, dok će Fjorentina dočekati Atalantu.

Leće je na svom terenu pobedio Salernitanu sa 2:0, dok je istim rezultatom Juventus u gostima savladao Empoli.

Danilo je u 24. minutu doneo prednost "staroj dami", koja je imala u 39. minutu savršenu priliku da uveća prednost.

Dušan Vlahović je šutirao sa bele tačke, ali je golman domaćih odbranio udarac srpskog reprezentativca.

Konačan rezultat postavio je Kjeza u 82. minutu meča.