Radnik bolji od Radničkog u Nišu, remi Novog Pazara i Mladosti

Fudbaleri Radnika pobedili su Radnički u Nišu sa 3:0, dok su Novi Pazar i Mladost odigrali bez golova u mečevima 23. kola Superlige Srbije
Radnik bolji od Radničkog u Nišu, remi Novog Pazara i Mladosti© Superliga

Fudbaleri Radnika pobedili su u Nišu ekipu Radničkog rezultatom 3:0.

Dva gola za Radnik postigao je Borko Duronjić - u 56. i 62. minutu, a jednom se u strelce upisao Haris Hajdarević u 72. minutu.

Ekipa iz Surdulice je trijumfom u Nišu stigla do druge pobede u ovoj sezoni u Superligi Srbije.

Radnik se nalazi na poslednjem mestu na tabeli SLS sa 14 bodova, a u narednom, 24. kolu SLS dočekaće kragujevački Radnički.

Radnički iz Niša je 12. na tabeli SLS sa 23 boda, a u narednom kolu gostovaće Železničaru.

U drugom današnjem meču, fudbaleri Novog Pazara i Mladosti iz Lučana odigrali su bez golova.

Novi Pazar se trenutno nalazi na sedmom mestu na tabeli SLS sa 31. bodom, dok je Mladost na šestoj poziciji sa 33.

U poslednjem današnjem meču, Spartak je u gostima pobedio Voždovac sa 2:0.

Todoroski je zatresao mrežu u 68. minutu, a Lukić potvrdio pobedu u sudijskoj nadoknadi.

Prva dva meča 23. kola SLS odigrana su u petak, a postignuti su sledeći rezultati: Radnički (KG) - IMT 1:0 i Čukarički - Napredak 2:1.

U subotu su igrali: Javor - Vojvodina 2:2, TSC - Crvena zvezda 1:3 i Partizan - Železničar 3:1.