TSC ubedljiv protiv Mladosti, prekinut niz mečeva bez pobede

Fudbaleri TSC-a savladali su u Bačkoj Topoli ekipu Mladosti sa 4:1 u meču 25. kola Superlige Srbije

Nakon dva meča u kojem nisu uspeli da dođu do trijumfa, fudbaleri TSC-a na pravi način su izbili na pobednički kolosek.

Od uvodnih minuta, pa do kraja susreta, domaćin je bio bolji tim, što je na kraju rezultat i pokazao.

Već u drugom minutu je Ćirković doneo prednost TSC-u, sa kojom je tim iz Bačke Topole otišao na poluvreme.

Igrao se 58. minut kada je Pantović povisio na 2:0.

Devet minuta kasnije, ponovo je glavni akter bio Ćirković, koji je novim golom praktično rešio pitanje pobednika.

Već u 71. minutu je Jovanović postigao još jedan gol za tim trenera Žarka Lazetića, koji je tada vodio sa 4:0.

Gosti iz Lučana su uspeli da daju počasni gol, a uradio je to Veličković u 74. minutu meča.

TSC je stigao do 14. pobede u domaćem šampionatu ove sezone, pa sa 50 bodova zauzima treće mesto, sa 11 bodova više od Čukaričkog, a devet manje od drugoplasirane Crvene zvezde.

Mladost je ostala na šestom mestu sa 36 bodova.