Blamaža mlade reprezentacije Srbije - "orlići" nisu pobedili Luksemburg

Slaba igra tima Ljubinka Drulovića na gostovanju autsajderu

Fudbalska reprezentacija Srbije za igrače do 21 godine odigrala je nerešeno 1:1 protiv vršnjaka iz Luksemburga u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2025. godine.

Selekcija Ljubinka Drulovića razočarala je protiv apsolutnog autsajdera i tima koji su prošlog novembra savladali 2:0.

Ovoga puta, Srbija je povela 1:0 preko Stefana Mitrovića već u 4. minutu, ali im ni to nije bio dovoljan zamajac da stignu do trijumfa.

Neiskorišćene šanse Uroša Kabića i Kovačevića bile su naposletku kažnjene, pošto je Fernandes iz slobodnog udarca u 51. minutu postavio konačan rezultat.

Srbija posle šest kola ima samo 10 bodova. Prvoplasirana je Engleska sa 15, Ukrajina ima isto toliko, ali uz utakmicu manje. Šanse "orlića" da se umešaju u borbi za plasman na završni turnir sada su u domenu teorije.